Gathering Image

اطلاعات دورهمی

  • عنوان : دورهمی زنان باردار
  • زمان : 1403-02-17 18:48
  • دسته : آموزشی
  • ظرفیت : 2 از 4
  • وضعیت : فعال
  • رنج سنی : 99 - 1
  • مکان : شمال - کافه الماس
  • جنسیت : مخصوص بانوان

توضیحاتی در باره این دورهمی

اطلاعات و تجربیات مشترک: دورهمی زنان باردار فرصتی است که زنان می‌توانند تجربیات و اطلاعات خود را در مورد بارداری، زایمان و مراقبت از نوزادان به اشتراک بگذارند. این ارتباطات می‌تواند به افزایش اطمینان و آمادگی زنان برای مراقبت از خود و نوزادشان کمک کند. پشتیبانی اجتماعی: حضور در دورهمی زنان باردار، فرصتی است برای برقراری ارتباط با زنان دیگری که در شرایط مشابهی هستند. این ارتباطات می‌تواند به افزایش حمایت اجتماعی و احساس انتساب به یک جامعه متمرکز بر خانواده کمک کند. آموزش و راهنمایی: در دورهمی‌های زنان باردار، میزبانان متخصصان سلامت ممکن است به زنان نکات مهمی در مورد تغذیه، فعالیت‌های ورزشی مناسب و مراقبت از خود و نوزادشان را آموزش دهند. این اطلاعات می‌تواند بهبود سلامت زنان باردار و نوزادان آن‌ها را تضمین کند. حل مشکلات مشترک: زنان باردار ممکن است با چالش‌ها و مشکلات مشابهی در طول دوره‌های بارداری روبه‌رو شوند. دورهمی‌های زنان باردار فرصتی مناسب است تا زنان با یکدیگر تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و راه‌حل‌هایی برای حل مشکلاتشان پیدا کنند. افزایش اعتماد به نفس: شرکت در دورهمی‌های زنان باردار ممکن است به زنان کمک کند تا اعتماد به نفس خود را در مسیر بارداری و زایمان افزایش دهند. این ارتباطات ممکن است احساس کنترل و پشتیبانی را به زنان باردار بدهند که می‌تواند به بهبود روحیه و خواب آن‌ها کمک کند.


Creator پیشنهاد دهنده این دورهمی سرپرست گروه شناخته شده و کنار عکس آن ستاره آبی رنگ می باشد.و تا قبل از زمان برگذاری دورهمی میتواند آن را ویرایش کند. پس از پایان دورهمی دکمه ویرایش تصاویر و ویدیو برای سازنده دورهمی فعال خواهد گردید.

rank_user ستاره طلایی نشان دهنده این است که احترام، صداقت، شادمانی، تواضع فرد مذکور در سایر دورهمی ها به اثبات رسیده است و فرد از هر لحاظ عضو ممتاز می باشد

rank_user کلیه مخارج در دورهمی بر حسب سفارش هر فرد به عهده همان فرد می باشد


لیست نفرات

لیست نفراتی که در دورهمی فوق شرکت خواهند کرد

مهسا

بلاگر

بهروز

مهندس کامپیوتر

لطفا در صورتی که به هر دلیل خواستید از دورهمی فوق انصراف دهید، دکمه کناره گیری از دورهمی را فشار دهید

امکان اضافه شدن فرد جدید به این دورهمی نمی باشد

Related Image

0 دیدگاه

دیدگاه شما چیست ؟

دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد